promocje     ZAPRASZAMY, BO WARTO SKORZYSTAĆ Z OKAZJI, BY ZAOSZCZĘDZIĆ


Niezależnie ile masz lat i czym się zajmujesz my jako dyplomowani Optycy mająy ponad 50 lat doświadczenia znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, które rozwiąże Twoje problemy z widzeniem, a przy tym wyjdzie dużo taniej niż gdziekolwiek indziej! ZAPRASZAMY DO NAS, by się przekonać.


!ŁAŁ Mamy dobrą wiadomośc dla potrzebujących okulary progresywne. Topowi producenci soczewek utrzymali obniżone ceny. Tak więc można widzieć wyraźnie na każdą odległość w jednych okularach aż do 30% taniej! Promocja została wydłużona do końca grudnia 2018r. ZAPRASZAMY DO NAS, bo będąc tyle lat na rynku przetestowaliśmy wiele szkieł i już wiemy, które rodzaje soczewek progresywne są najlepsze w kategorii wąskich, średnich i szerokich pól widzenia. Wąskie, ale komfortowe progresy u nas są już za 420zł/parę! Są oczywiście tańsze, ale ich nie polecamy, bo trudno się do nich przyzwyczaić.


!ŁAŁ Firma Essilor, która robi najlepsze soczewki progresywne prowadzi do 31.12.2018 promocję „Multipara Varilux”. Czyli kupując jedne soczewki progresywne Varilux polecane m.in przez wybitną aktorkę Danutę Stenka, drugą o tych samych parametrach można nabyć za „grosze”! Dodatkowa para okularów progresywnych zawsze się przecież przyda, a najlepiej sprawdza się opcja jedne okulary w wersji fotochromowej, a drugie bezbarwne.

Trzeba pamietać, że choćby były najlepsze soczewki progresywne, ale gdy zostaną źle osadzone w oprawce to nie zapewnią dobrego widzenia, dlatego zapraszamy do nas - najlepszych Optyków!!ŁAŁ Specjalistyczne soczewki medyczne do korzystania z komputerów, tabletów, smartfonów, które chronią oczy przez szkodliwymi falami niebiesko-fioletowymi, które emitują wszystkie ekrany posiadamy w cenie od 220zł/parę (dotyczy soczewek o mocach tzw. magazynowych)!ŁAŁ Za najnowszej generacji soczewki dla osób prowadzących pojazdy, które dają szerszy zakres wyrażnego widzenia, pomniejszony efekt rażenia światłami aut nadjeżdząjących z przeciwka, poczucie mniejszych odblasków wszechobecnych świateł policzymy 220zł/parę (dotyczy soczewek o mocach tzw. magazynowych)


!ŁAŁ Najszybciej adaptujące się soczewki do światła słonecznego (fotochromy) firmy     Trasitions 7 Signum u nas o 20% taniej, w cenie od 290zł/parę (dotyczy soczewek o mocach tzw. magazynowych)


!ŁAŁ Na oprawki klasyczne dajemy do 30% upustu. Dodatkowo na pozostałe oprawki jest ustalony stały rabat 20% w porównaniu do cen w innych punktach za ten sam produkt.


!ŁAŁ Poza tym w dalszym ciągu dzielimy się z naszymi klientami upustami cenowymi na zakup soczewek z firmy JZO, Hoya, Essilor, Szajna.


!ŁAŁ Warto również skorzystać z dopłaty jaką daje Narodowy Fundusz Zdrowia. Wynosi ona od 35zł do 100zł. Warunkiem jest podstęplowana recepta w NFZ i zrealizowanie jej u optyka mającego podpisaną umowę z NFZ.  My należymy do nielicznych, którzy taką umowę posiadają.


!ŁAŁ Rozstaw wzroku pacjenta i określenie położenia jego źrenicy względem okularów możemy zmierzyć komuterowo i to bezpłatnie! Taka dokładność jest ogromnie potrzebna przy zamawianiu soczewek progresywnych, asferycznych i wysokich mocy. U nas nie jest już potrzebne zaznaczanie flamastrem na oprawkach miejsca położenia oka. Precyzja jest u nas jeszcze większa.

      O K U L A R Y PORADNIK

Porad udziela A. Wróblewski - Optometrysta, Mistrz Optyki

Zanim kupisz okulary sprawdź:

W naszym Zakładzie Optycznym panują wyjątkowo niskie ceny na nasze usługi i asortyment, bo:

  1. -płacimy niewysoki czynsz

  2. -nasz lokal położony jest poza strefą Centrum, choć Śródmieście to przecież też środek miasta

  3. -nie zatrudnianiamy dodatkowych ekspedientek i innych osób

  4. -nie mamy ochroniarza

  5. -mamy poczucie, że nie można ustalać wysokiej marży

  6. -nie wykupujemy reklam w mediach

  7. -dbamy o niskie koszty, a przez to nie mamy konieczności przerzucania ich na klientów