promocje     ZAPRASZAMY, BO WARTO SKORZYSTAĆ Z OKAZJI, BY ZAOSZCZĘDZIĆ
!ŁAŁ Mamy dobrą wiadomośc dla potrzebujących okularów progresywnych. Topowi producenci soczewek wydłużyli upusty aż do końca kwietnia 2017r. Tak więc można widzieć wyraźnie na każdą odległość w jednych okularach aż do 30% taniej! ZAPRASZAMY DO NAS, bo my dzięki 38 lat doświadczenia wiemy, które rodzaje soczewek progresywne są najlepsze w kategorii wąskie, średnie i szerokie pola widzenia :)


!ŁAŁ Firma Essilor, która robi najlepsze soczewki progresywne prowadzi do 30.4.2017 promocję „2 pary szkieł Varilux w cenie 1”, czyli kupując jedne soczewki progresywne Varilux polecane m.in przez wybitną aktorkę Danutę Stenka, drugą o tych samych parametrach otrzymuje się gratis! Również z fotochromem! WOW! Dodatkowa para okularów progresywnych zawsze się przecież przyda. Trzeba pamietać, że choćby najlepsze soczewki źle osadzone w oprawie nie zapewnią dobrego widzenia, dlatego zapraszamy do nas, najlepszych optyków!


!ŁAŁ Specjalistyczne soczewki do korzystania z komputerów, tabletów, smartfonów, które chronią oczy przez szkodliwymi falami niebieskimi, które emitują wszystkie monitory posiadamy w cenie od 220zł/parę (dotyczy soczewek o mocach tzw. magazynowych)


!ŁAŁ Najszybciej reagujące soczewki na światło (fotochromy) firmy Trasitions 7 Signum u nas o 20% taniej, w cenie od 280zł/parę (dotyczy soczewek o mocach tzw. magazynowych)


!ŁAŁ Na oprawki klasyczne dajemy do 30% upustu. Dodatkowo na pozostałe oprawki jest ustalony stały rabat 20% w porównaniu do cen w innych punktach za ten sam produkt.


!ŁAŁ Poza tym w dalszym ciągu dzielimy się z naszymi klientami upustami cenowymi na zakup soczewek z firmy JZO, Hoya, Essilor, Szajna.


!ŁAŁ Warto również skorzystać z dopłaty jaką daje Narodowy Fundusz Zdrowia. Wynosi ona od 35zł do 100zł. Warunkiem jest podstęplowana recepta w NFZ i zrealizowanie jej u optyka mającego podpisaną umowę z NFZ.  My należymy do nielicznych, którzy taką umowę posiadają.


!ŁAŁ Rozstaw wzroku pacjenta i określenia położenia jego źrenicy względem okularów możemy zmierzyć komuterowo. Taka dokładność jest ogromnie potrzebna przy zamawianiu soczewek progresywnych, asferycznych i wysokich mocy. U nas nie jest już potrzebne zaznaczanie flamastrem na oprawkach miejsca położenia oka. Precyzja jest u nas jeszcze większa.

      O K U L A R Y -  P O R A D N I K  

Porad udziela A. Wróblewski - Optometrysta, Mistrz Optyki

Zanim kupisz okulary sprawdź:

Pozatym przez cały czas w naszym Zakładzie panują wyjątkowo niskie ceny na nasze usługi i asortyment, które uzyskaliśmy poprzez:

  1. -niewysoki czynsz, jaki płacimy

  2. -położeniem lokalu poza strefą Centrum, choć Śródmieście to przecież też środek miasta

  3. -brak zatrudniania dodatkowych osób

  4. -brak ochroniarza

  5. -poczuciu, że nie można ustalać wysokiej marży

  6. -niewykupywaniu reklam w mediach

  7. -dbania o niskie koszty, a przez to brak konieczności przerzucania ich na klientów