o nas

O K U L A R Y - P O R A D N I K

Porad udziela A. Wróblewski - Optometrysta, Mistrz Optyki

Zanim kupisz okulary sprawdź:

Witam Państwa serdecznie. Nazywam się Józef Wróblewski i jestem Mistrzem Optyki. Zawód optyka wykonuję od 1968 roku. Mogę śmiało zatem stwierdzić, że o okularach wiem wszystko. Przez te lata obserwowałem zmieniającą się modę okularów, postęp techniki optycznej oraz nabywałem cenne doświadczenie.

Mój Zakład Optyczny przy ul. Kilińskiego 27 we Wrocławiu prowadzę nieprzerwanie od 1980 roku. W przeciwieństwie do innych punktów optycznych, które powstają co rusz i znikają po paru miesiącach ja istnieje cały czas sprawiając, że widzicie Państwo wyraźniej. Przy okularach wykonanych w mojej firmie znika problem serwisu oraz porad po sprzedażowych nawet kilka lat od ich wykonania. Cały czas jestem i będę do Państwa usług.

Jestem zrzeszony w Dolnośląskim Cechu Optyków, którego jestem Prezesem. Wielokrotnie należałem do komisji egzaminującej potencjalnych optyków i czeladników. Uczestniczyłem w licznych krajowych dydaktycznych spotkaniach optyków, gdzie dyskutowałem z moimi kolegami o bieżących problemach.

Obecnie sztuką optyki okularowej zaraziłem syna - Arkadiusza. On zdobył maksymalne wykształcenie w tej branży (Mistrz Optyki, Optometrysta), kończąc je z najlepszymi ocenami.

Chcąc podnosić wiedzę wśród ludzi na temat okularów, odpowiedzieć na wiele pytań i problemów nurtujących użytkowników okularów stworzyliśmy ten wortal. Będziemy dokładać wszelkich starań, by rozszerzać i uaktualniać zawarte tu wskazówki.

Mamy nadzieje, że nasza witryna będzie rozwiewać dylematy i rozterki wielu okularników.

Jest ona całkowicie naszym dziełem. Wszystkie strony zostały


Wszelkie materiały tekstowe umieszczone na witrynie www.okularyporadnik.pl stanowią opracowanie własne i są oparte o wiedzę naukową oraz zdobyte doświadczenie. Ich kopiowanie jest zabronione. Materiały graficzne, które zostały w niej wykorzystane posłużyły wyłącznie w celach informacyjnych.

Autorem projektu wystroju i aranżacji wnętrza naszego Zakładu oraz stojaków na oprawki są Arkadiusz i Józef Wróblewscy. Te osoby również przeprowadziły w znacznym stopniu prace remontowo-wykonawcze. Powielanie całości bądź fragmentów tego wystroju i rozwiązań tu zastosowanych bez zgody Zakładu Optycznego Józef Wróblewski jest zabroniona.

Mamy się czym chwalić. Oto nasze dyplomy:

W naszym Zakładzie w specjalnej gablotce możecie Państwo obejrzeć jakie okulary nosiło się lata temu.

Utworzone na Macintoshu

Znak ten jest gwarancją jakości, że w zakładzie z tym symbolem zamówione okularów wykonane zostaną z najwyższą starannością przez fachowca, dyplomowanego optyka.


Przychodząc do nas macie Państwo do dyspozycji dwóch wykwalifikowanych najwyższych stopniem optyków - Mistrzów Optyki oraz Optometrystę. W innych miejscach optycznych obsługują Państwa głównie przeszkoleni ekspedienci. Sprawdzajcie komu powierzacie wykonanie Państwa aparatu korykującego Państwa oczy i wzrok.